BC Aktiv Lužiny

je nejmladší badmintonový klub v Praze a první badmintonový klub v naší městské části. Jsme členem Českého badmintonového svazu.

Naší prioritou je práce s mládeží, chceme nabídnout ve svých družstvech badminton co největšímu počtu dětí. Dětem je věnována maximální individuální péče. Výchova hráčů k individuálně nejvyšší možné kvalitě přes jejich výchovu jako lidí a s využíváním nejnovějších poznatků a trendů ve sportovním tréninku mládeže u nás i v zahraničí - vycházíme především z dánské badmintonové školy v duchu hesla „Chceš-li mít dobré hráče, musíš dobře trénovat.“ Cílem je zdravý a sebevědomý hráč s kvalitně položenými badmintonovými základy. Pomáháme rozvíjet všechny složky sportovního tréninku: kondici, techniku, taktiku i duševní a intelektové procesy v jejich celistvosti herního výkonu.

Do badmintonové školy se můžete přihlásit i v průběhu sezóny. Tréninky probíhají jak individuálně tak i ve skupinách.

Trénování začátečníků, pokročilých i závodních hráčů, pod vedením  našich trenérů Hany Kolářové, trenérky UK FTVS v Praze a Marcela Uhlicha trenéra III. třídy ČBaS

Zájemci se mohou hlásit na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo vyplnit přihlášku osobně na recepci areálu.

Ihned po obdržení přihlášky Vás budeme kontaktovat.