BC Aktiv Lužiny

První badmintonový klub v naší městské části. Jsme členem Českého badmintonového svazu.

Naší prioritou je práce s mládeží, chceme nabídnout ve svých družstvech badminton co největšímu počtu dětí. Dětem je věnována maximální individuální péče. Výchova hráčů k individuálně nejvyšší možné kvalitě přes jejich výchovu jako lidí a s využíváním nejnovějších poznatků a trendů ve sportovním tréninku mládeže u nás i v zahraničí - vycházíme především z dánské badmintonové školy v duchu hesla „Chceš-li mít dobré hráče, musíš dobře trénovat.“ Cílem je zdravý a sebevědomý hráč s kvalitně položenými badmintonovými základy. Pomáháme rozvíjet všechny složky sportovního tréninku: kondici, techniku, taktiku i duševní a intelektové procesy v jejich celistvosti herního výkonu.

Do badmintonové školy se můžete přihlásit i v průběhu sezóny. Tréninky probíhají jak individuálně tak i ve skupinách.

Trénování začátečníků, pokročilých i závodních hráčů, pod vedením našich trenérů Mgr. Hany Kolářové (trenérky UK FTVS v Praze), Marcela Uhlicha a kolektivu.

Zájemci se mohou hlásit na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,vyplnit přihlášku osobně na recepci areálu, nebo vyplnit online přihlášku ZDE

 

nabor badminton slider

Ihned po obdržení přihlášky Vás budeme kontaktovat.

 badminton wide dsc 7881