Richard Schönborn je jeden z největších tenisových expertů na světě. Pochází z Československa. Po roce 1948 emigroval do Německa. Významně se podílel na vzestupu Steffi Grafové a Borise Beckera. Dvacet pět let byl šéftrenér německého tenisového svazu a je naším patronem.U nás naleznete tenisovou školu pod vedením Mikuláše Sadirova (Dvojnásobný mistr Ukrajiny). Klidné a krásné prostředí areálu ve spojení s profesionálními trenéry a šesti vysoce kvalitně připravenými kurty je správnou cestou pro všechny, kdo se chtějí učit hrát tenis nebo se v tenise zdokonalovat. Naším cílem je vést děti a mladé tenisty k získání tenisových dovedností, znalostí a zkušeností důležitých pro dráhu vrcholového tenisty.

Zájemci o výuku se mohou hlásit na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně vyplnit přihlášku na recepci nebo vyplnit online formulář ZDE

nabor pokracuje tenis slider

Tenisová školička

Moderní výuka dětí není založena na nucení ke zvládnutí tenisové techniky. Naopak, její základy jsou zde předávány dětem tou pro ně nejpřirozenější cestou, tedy hrou. Děti se mohou učit tenis již od čtyř let věku. Po celý rok přijímáme nové členy. Přihlásit se mohou kluci a holky, začátečníci i pokročilí.

hora stránky low 2