Richard Schönborn je jeden z největších tenisových expertů na světě. Pochází z Československa. Po roce 1948 emigroval do Německa. Významně se podílel na vzestupu Steffi Grafové a Borise Beckera. Dvacet pět let byl šéftrenér německého tenisového svazu a je naším patronem.U nás naleznete tenisovou akademii pod vedením Mikuláše Sadirova (Dvojnásobný mistr Ukrajiny). Klidné a krásné prostředí areálu ve spojení s profesionálními trenéry a 4 vysoce kvalitně připravenými kurty je správnou cestou pro všechny, kdo se chtějí učit hrát tenis nebo se v tenise zdokonalovat. Naším cílem je vést děti a mladé tenisty k získání tenisových dovedností, znalostí a zkušeností důležitých pro dráhu vrcholového tenisty.

V rámci akademie zajišťujeme ubytování, stravu, odpočinkové aktivity-plavání v Aquaparku, dopravu (z nádraží, z letiště). V případě dlouhodobých pobytů zajistíme volnočasové aktivity, soukromé vyučování popř. školní docházku.

Zájemci o výuku se mohou hlásit na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo případně vyplnit přihlášku na recepci.

Tenisová školička

Moderní výuka dětí není založena na nucení ke zvládnutí tenisové techniky. Naopak, její základy jsou zde předávány dětem tou pro ně nejpřirozenější cestou, tedy hrou. Děti se mohou učit tenis již od čtyř let věku. Po celý rok přijímáme nové členy. Přihlásit se mohou kluci a holky, začátečníci i pokročilí.

Mateřská školka „U Bobříka“ u nás na návštěvě